28B0500-100
Description
FERRITE CORE 83 OHM SOLID 7.92MM
DataSheet
28B0500-100 PDF
Design:Solid
Impedance @ Frequency:83Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.312" Dia (7.92mm)
Outer Dimension:0.500" Dia (12.70mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.250" (6.35mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FERRITE CORE 108 OHM SOLID