SM20R1575
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
FERRITE HINGED 33.70MM X 1.30MM
Catalog
Cable Ferrites
DataSheet
SM20R1575 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Flat
Design:Hinged (Snap On)
Impedance @ Frequency:-
Material:20
Inner Dimension:1.327" W x 0.051" H (33.70mm x 1.30mm)
Outer Dimension:1.575" W x 0.331" H (40.00mm x 8.40mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:1.126" (28.60mm)