28B0736-0
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
FERRITE 176OHM SOLID 10.90MM
DataSheet
28B0736-0 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Design:Solid
Impedance @ Frequency:176Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.429" Dia (10.90mm)
Outer Dimension:0.736" Dia (18.70mm)
Ratings:-
Mounting Type:Cable Tie
Length:1.126" (28.60mm)