
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency: | 3.35GHz Center |
| Impedance: | 50Ohm |
| Bandwidth: | 2.8 GHz |
| Insertion Loss: | - |
| Filter Type: | High Pass |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max): | 0.037" (0.94mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of HFCN-1810+ is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LTCC HIGH PASS FILTER, 1650 - 50
FILTER
LTCC BAND PASS FILTER, 5650 - 58
N-CHANNEL POWER MOSFET
CONN SOCKET 20-24AWG TIN CRIMP
LTCC HIGH PASS FILTER, 1950 - 47
OSC XO 657.4219MHZ 2.5V LVDS