
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 400MHz Cut Off |
| Impedance: | 50Ohm |
| Bandwidth: | 350 MHz |
| Insertion Loss: | 20dB |
| Filter Type: | FM |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 0400FA18A0400E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LTCC BAND PASS FILTER, 8350 - 85
LTCC DIFFERENTIAL LOW PASS FILTE
LTCC LOW PASS FILTER, DC - 575 M
RES 10K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
CER FILTER 400MHZ FM
MOSFET N-CH 200V 5.5A TO39