
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82723 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | 450 µH @ 100 kHz |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 8A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 11mOhm (Typ) |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | ENEC, UR, VDE |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 1.102" L x 0.591" W (28.00mm x 15.00mm) |
| Height (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 320 | ||
| 640 | ||
| 1280 | ||
| 2560 |
Current price of B82723J2802N001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CMC 500UH 6A 2LN TH
CMC 15MH 600MA 2LN TH
CMC 27MH 700MA 2LN TH
GW PLLRA1.PM-N3N5-XX57-1-700-R18
OSCONIQ C 2424
CMC 450UH 8A 2LN TH
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS TTL
DIODE ZENER .225W SOT23 SPCL