DLW32MH101XK2L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
100UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ)100MA
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLW32MH101XK2L PDF
Type Description
Series:DLW32
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:100 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):3.36Ohm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Ratings:AEC-Q200
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max):0.098" (2.50mm)