DLW21SZ900HQ2L
Description
CMC 280MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
DataSheet
DLW21SZ900HQ2L PDF
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:90 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):280mA
DC Resistance (DCR) (Max):410mOhm
Voltage Rating - DC:20V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max):0.055" (1.40mm)