SHBC13-1R2A0127V
Description
NMC 84.8UH 6A 0.0317OHM TH
DataSheet
SHBC13-1R2A0127V PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:127 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):6A
DC Resistance (DCR) (Max):-
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Height (Max):1.181" (30.00mm)