DLP11SN331HL2L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 80MA 2LN 330 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLP11SN331HL2L PDF
Type Description
Series:DLP11
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:330 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):80mA
DC Resistance (DCR) (Max):6.13Ohm
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max):0.036" (0.92mm)