C201368A-222NHF
Description
CMC 2.2MH 7.5A 2LN TH
DataSheet
C201368A-222NHF PDF
Type Description
Series:C201368A
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:2.2 mH @ 10 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):7.5A
DC Resistance (DCR) (Max):18mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.201" L x 0.787" W (30.50mm x 20.00mm)
Height (Max):1.378" (35.00mm)
Package / Case:Vertical, 4 PC Pin
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WE-TPB THREE-PHASE COMMON MODE P
SC-03-10G
SC-03-10G
COMMON MODE CHOKE 1MH 3A 2LN TH
CMC 3.3MH 4A 2LN TH
BXRC-30H2000-D-73-SE
BXRC-30H2000-D-73-SE
VERO SE 13D WARM WHITE LED ARRAY
SPH0642HT5H-1
SPH0642HT5H-1
MICROPHONE MEMS ANALOG OMNI
CORD 16AWG NEMA5-15P - CBL 3.28'
C201368A-222NHF
C201368A-222NHF
CMC 2.2MH 7.5A 2LN TH