DLW32SH101XF2L
Description
CMC SMD 100UH 115MA POWRTRN, AUT
DataSheet
DLW32SH101XF2L PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:100 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):115mA
DC Resistance (DCR) (Max):2.1Ohm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max):0.098" (2.50mm)