UU10LFNP-B333
Description
CMC 33MH 200MA 2LN TH
DataSheet
UU10LFNP-B333 PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:33 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):5.74Ohm
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.728" L x 0.669" W (18.50mm x 17.00mm)
Height (Max):0.906" (23.00mm)
Package / Case:Vertical, 4 PC Pin
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CME375-6-B
CME375-6-B
CMC 43.6MH 1.75A 2LN TH
CMC 10MH 370MA 2LN SMD
B82793S0513N201
B82793S0513N201
CMC 51UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200
X5P3E
X5P3E
3M PELTOR CAP-MOUNT EARM 1=1PC
UU10LFNP-B333
UU10LFNP-B333
CMC 33MH 200MA 2LN TH
HARDWARE
C5SMF-BJN-CT14Q4T1
C5SMF-BJN-CT14Q4T1
LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H