DLW5AHN402SQ2L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 200MA 2LN 4 KOHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLW5AHN402SQ2L PDF
Type Description
Series:DLW5A
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Power, Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:4 kOhms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):3Ohm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.169" (4.30mm)