DLP0QSA350HL2D
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLP0QSA350HL2D PDF
Type Description
Series:DLP0Q
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Not For New Designs
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:35 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):2.75Ohm
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)
Height (Max):0.014" (0.35mm)