ACE1V3225-110-R
Description
IND CMC 100KHZ 11UH 300MA
DataSheet
ACE1V3225-110-R PDF
Type Description
Series:ACE1V3225
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:500 Ohms @ 10 MHz
Inductance @ Frequency:11 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):300mA
DC Resistance (DCR) (Max):400mOhm
Voltage Rating - DC:80V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max):0.098" (2.50mm)
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pad
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CMC 1.2MH 3A 2LN TH
CMC 9UH 3.5A 2LN 800 OHM SMD
ELF-18D850U
ELF-18D850U
COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
M20-9991345
M20-9991345
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
CAT7-7000-25W
CAT7-7000-25W
CAT 7 ROUND ETHERNET CABLE 25FT
ACE1V3225-110-R
ACE1V3225-110-R
IND CMC 100KHZ 11UH 300MA
05A2
05A2
DIODE 1A 100V SOD-123F