PCMF1USB30Z
Description
ELECTRONIC INTEGRATED CIRCUITS,O
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
PCMF1USB30Z PDF
Type Description
Series:PCM
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):3Ohm (Typ)
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:ESD
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.046" L x 0.030" W (1.17mm x 0.77mm)
Height (Max):0.024" (0.60mm)