UU9LFNP-B681
Description
CMC 680UH 850MA 2LN TH
DataSheet
UU9LFNP-B681 PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:680 µH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):850mA
DC Resistance (DCR) (Max):250mOhm
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.650" L x 0.433" W (16.50mm x 11.00mm)
Height (Max):0.650" (16.50mm)