DLW5BSM801TQ2L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 2A 2LN 800 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLW5BSM801TQ2L PDF
Type Description
Series:DLW5B
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Power, Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:800 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):2A
DC Resistance (DCR) (Max):56mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height (Max):0.177" (4.50mm)