DLW5ATN111SQ2L
Description
CMC 5A 2LN 110 OHM SMD
DataSheet
DLW5ATN111SQ2L PDF
Type Description
Series:DLW5A
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Power, Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:110 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):5A
DC Resistance (DCR) (Max):20mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.093" (2.35mm)