
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PLA10 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 2A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Voltage Rating - DC: | 250V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) |
| Height (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PLA10AS9012R0D2B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 700MA 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 7A 2LN TH
DIODE SCHOTTKY 200V 80A TO249AA
COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH
RES 909 OHM 1% 1/8W 0805
LENS CLEAR 36DEG WIDE