
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PLY17 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 1A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm) |
| Height (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Package / Case: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PLY17BN3721R0A2B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 700MA 2LN TH
CAP CER 0.033UF 25V X7R 1206
HEATSINK 60X60X10MM XCUT
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH