
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 90Ohm |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 120°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm) |
| Height (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TF2527VU-102Y3R0-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 4A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH
TRANS PREBIAS PNP 50V 0.1A VESM
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
FIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM TH
DC DC CONVERTER 13.8V 75W