B82734R2472B030
Description
D-CORE-CHOKE 2X1.8MH 4.7 A
DataSheet
B82734R2472B030 PDF
Type Description
Series:B82734R
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.280" L x 0.827" W (32.50mm x 21.00mm)
Height (Max):1.220" (31.00mm)