DS1-48-0002
Description
COMMON MODE CHOKE 4A 2LN TH
DataSheet
DS1-48-0002 PDF
Current Rating (Max):4A
DC Resistance (DCR) (Max):80mOhm
Voltage Rating - DC:600V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.890" L x 1.890" W (48.00mm x 48.00mm)