DLFL-0147-35C5
Description
COMMON MODE CHOKE 35A 2LN TH
DataSheet
DLFL-0147-35C5 PDF
Type Description
Series:DLFL
Current Rating (Max):35A
DC Resistance (DCR) (Max):5.3mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:440V
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)