TLF9UA102W0R8
Manufacturer
TAIYO YUDEN
VIGOR # :
Description
CMC 1MH 800MA 2LN TH
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
TLF9UA102W0R8 PDF
Type Description
Series:TLF9
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Filter Type:Power Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:1 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):800mA
DC Resistance (DCR) (Max):500mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-25°C ~ 115°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm)
Height (Max):0.630" (16.00mm)