CM2022X330R-10
Manufacturer
Laird - Performance Materials
VIGOR # :
Description
CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
CM2022X330R-10 PDF
Type Description
Series:CM
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Obsolete
Filter Type:-
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:33 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):10A
DC Resistance (DCR) (Max):0.75mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.264" L x 0.224" W (6.70mm x 5.70mm)
Height (Max):0.130" (3.30mm)