23Z105SMFNL
Manufacturer
PulseLarsen Antenna
VIGOR # :
Description
COMMON MODE CHOKE 8LN SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
23Z105SMFNL PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:8
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):200mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.455" L x 0.375" W (11.56mm x 9.52mm)
Height (Max):0.230" (5.84mm)