MCM-0905S-102Y-H-RU
DataSheet
MCM-0905S-102Y-H-RU PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:1 mH @ 100 kHz
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm)
Height (Max):0.252" (6.40mm)