TF6332TU-501Y25R0-01
Manufacturer
TDK Corporation
VIGOR # :
Description
COMMON MODE CHOKE 25A 3LN TH
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
TF6332TU-501Y25R0-01 PDF
Type Description
Series:TF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Filter Type:Power Line
Number of Lines:3
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):25A
DC Resistance (DCR) (Max):6Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-20°C ~ 120°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:2.480" Dia (63.00mm)
Height (Max):1.260" (32.00mm)