TLF14CB5630R2
Manufacturer
TAIYO YUDEN
VIGOR # :
Description
CMC 56MH 200MA 2LN TH
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
TLF14CB5630R2 PDF
Type Description
Series:TLF14
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Filter Type:Power Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:56 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):5Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-20°C ~ 105°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Height (Max):0.906" (23.00mm)