
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | YFF-AH |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Current: | 6 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss: | 40dB @ 800kHz ~ 2GHz |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Thread Size: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 |
Current price of YFF31AH2A105MT0Y0N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 50PF 100V AXIAL
CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
DC DC CONVERTER 5V 5W
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP