
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EMIFIL®, NFM31 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.022 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Current: | 10 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.5mOhm |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Thread Size: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of NFM31KC223R2A3L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
CAP CER 0.047UF 10V X5R 0402
XTAL OSC PROG XO CML 2.5V 50PPM
CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V 1206
I/O CONN