
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1500 pF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 10000V (10kV) |
| Current: | 50 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Bolt Mount |
| Package / Case: | Axial - Threaded Terminals |
| Size / Dimension: | 2.560" Dia x 4.724" L (65.02mm x 120.00mm) |
| Height (Max): | - |
| Thread Size: | M10 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of DB045120BH15238BJ1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
CAP FEEDTHRU
CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
CAP CER 0.68PF 63V C0G/NP0 0603
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412
CIRC BRKR THRM
CAP FEEDTHRU 1500PF 10KV AXIAL