
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2425 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1000 pF |
| Tolerance: | 0%, +100% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Current: | 20 A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss: | - |
| Temperature Coefficient: | X7U |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Axial, Bushing, 1 Turret Lead |
| Size / Dimension: | 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) |
| Height (Max): | - |
| Thread Size: | 8-32 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 2425-003-X7U0-102PLF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL
CAP FEEDTHRU 3300PF 2KV AXIAL
RES 6.49 OHM 1/8W 1% AXIAL
OSC XO 768MHZ 2.5V LVDS
BNC-SP/MMCX-SJ G174 48I
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL