NFZ03SG331SN10D
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
330OHM IMPEDANCE (AT 900MHZ) 400
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
NFZ03SG331SN10D PDF
Type Description
Series:NFZ
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:-
Current Rating (Max):305mA
DC Resistance (DCR) (Max):600mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0201 (0603 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013" (0.33mm)
Size / Dimension:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)