BLF03VK221SNGD
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
FB SMD 0201INCH 220OHM NONAUTO,
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
BLF03VK221SNGD PDF
Type Description
Series:EMIFIL®, BLF02
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:220 Ohms @ 5 GHz
Current Rating (Max):800mA
DC Resistance (DCR) (Max):155mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0201 (0603 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013" (0.33mm)
Size / Dimension:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)