BLA2ABB220SN4D
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0804 4LN
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
BLA2ABB220SN4D PDF
Type Description
Series:EMIFIL®, BLA2
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:22 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):200mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.024" (0.60mm)
Size / Dimension:0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)