MMZ1005A152ETD25
Description
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
DataSheet
MMZ1005A152ETD25 PDF
Type Description
Series:MMZ-E
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:1.5 kOhms @ 100 MHz
Current Rating (Max):230mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.6Ohm
Ratings:AEC-Q200
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.022" (0.55mm)
Size / Dimension:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)