NFZ32BW451HN10L
Description
FERRITE BEAD 450 OHM 2SMD 1LN
DataSheet
NFZ32BW451HN10L PDF
Type Description
Series:EMIFIL®, NFZ32BW
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:450 Ohms @ 1 MHz
Current Rating (Max):275mA
DC Resistance (DCR) (Max):2.74Ohm
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Package / Case:2-SMD, Flat Lead
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.067" (1.70mm)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)