BLM18BD222SH1D
Description
FERRITE BEAD 2.2K OHM 0603 1LN
DataSheet
BLM18BD222SH1D PDF
Part Status:Active
Filter Type:Differential Mode - Single
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:2.2 kOhms @ 100 MHz
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.037" (0.95mm)
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)