BLM18BD221SZ1D
Description
FERRITE BEAD
DataSheet
BLM18BD221SZ1D PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Mounting Type:-
Height (Max):-
Size / Dimension:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BLM15AX221SZ1D
BLM15AX221SZ1D
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
FERRITE BEAD AXIAL 1LN
BLE18PK160SN1D
BLE18PK160SN1D
FB SMD 0603INCH 16OHM NONAUTO SM
RLR05C27R4FPB14
RLR05C27R4FPB14
RES 27.4 OHM 1% 1/8W AXIAL
CMF55255K00FERE
CMF55255K00FERE
RES 255K OHM 1/2W 1% AXIAL
RN732BTTD8250C25
RN732BTTD8250C25
RES 825 OHM 0.25% 1/8W 1206