BLM15BD121SZ1D
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
FERRITE BEAD
Catalog
Ferrite Beads and Chips
DataSheet
BLM15BD121SZ1D PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Mounting Type:-
Height (Max):-
Size / Dimension:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BLM18PG181SZ1D
BLM18PG181SZ1D
FERRITE BEAD
BLM18SP601SH1D
BLM18SP601SH1D
FB SMD 0603INCH 600OHM POWRTRN,
NFZ32BW3R6HZ10L
NFZ32BW3R6HZ10L
13R156C
13R156C
FIXED IND 15MH 80MA 31 OHM TH
CT4024
CT4024
OSCOPE PROBE X1K 40MHZ 100M