B84143D0025R127
Description
LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
DataSheet
B84143D0025R127 PDF
Type Description
Series:B84143D
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:-
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:-
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:25 A
Frequency - Operating:50 ~ 60Hz
Applications:Converter
Approval Agency:CSA, UL
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C