RP610-20-4.7-S
DataSheet
RP610-20-4.7-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:20 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C