RP130-40-0-W
DataSheet
RP130-40-0-W PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:40 A
Approval Agency:CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C