RPT5000-35-S
Manufacturer
Astrodyne TDI
VIGOR # :
Description
TEMPEST/COTS DC EMI PWR LINE FIL
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
RPT5000-35-S PDF
Type Description
Series:RPT5000
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:DC
Configuration:Three Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:400V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:35 A
Frequency - Operating:-
Applications:-
Approval Agency:-
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C