RP380-15-10-S
Description
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
DataSheet
RP380-15-10-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:600V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.8 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:15 A
Approval Agency:CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C