B84143A0020R107
Description
3-LINE EMC FILTER 20A 300/520V
DataSheet
B84143A0020R107 PDF
Type Description
Series:B84143A
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:520V, 300V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:20 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:cUR, ENEC, UR
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C